پیگیری تمرینات پیانو

پیانو یک مهارت است و نیازمند تمرین مداوم است و یکی از مهمترین مسائل تصحیح کردن چک کردن تمرینات هنرجو توسط استاد است. آموزش پیانو بصورت خصوصی و حضوری چنین شرایطی دارد….

پیگیری تمرینات :

پیانو یک مهارت است و نیازمند تمرین مداوم است و یکی از مهمترین مسائل تصحیح کردن چک کردن تمرینات هنرجو توسط استاد است. آموزش پیانو بصورت خصوصی و حضوری چنین شرایطی دارد و هر هفته معمولاً یک جلسه کلاس برگزار میشود و در آن کلاس تمرینات هنرجو چک شدو مطالب جدید تدریس میشود ، اما سوالی که همیشه در آموزش آنلاین پیانو مطرح است این است که استاد چگونه هنرجو را دنبال کرده و آنها را را چک میکند ؟ در متد آموزشی آنلاین و مجازی ما بطور کامل تمرینات زیر نظر استاد خواهد بود در صورت انتخاب آموزش آنلاین هر هفته استاد با شما بصورت آنلاین در تماس خواهد بود و تمارین شما را چک و تصحیح میکند و از این نظربه هیچ عنوان مشکلی نخواهد بود در متد آموزش آنلاین پیانو به نسبت سطح شما و صلاح دید استاد تمارین شما به 2 شکل ویدیویی و تماس تصویری پیگیری خواهد شد .


مقاله مرتبط :  5 نکته درباره یادگیری پیانو 


شما از تمارین خود فیلم تهیه میکنید و با ارسال به استاد تمامی نکات آموزشی لازمه را از ایشان دریافت میکنید و تمرین ها دقیق بررسی خواهند شد و اصلاح خواهند شد روش دیگری هم برای چک شدن و اصلاح تمرینات و قطعات اجرا شده وجود دارد که آن هم برقراری تماس تصویری است که بصورت زنده و لایو تمرینات را برای استاد اجرا میکنید و استاد نکات لارمه را به شما انتقال خواهد داد که این روش بسته به نظر استاد دو سطح شما قابل انجام است این کار باعث میشود عملاً تفاوتی بیت آموزش خصوصی و حضوری  پیانو با آموزش آنلاین وجود داشته باشد شما آموزش ها را دریافت کرده و نکات تمرین ها را هم یادمیگیرید و علاوه برآن آموزش های ویدیویی را میتوانید بارها تماشا کنید در صورتی که در کلاسهای خصوصی تنها یک بار این مطالب گفته میشود بعلاوه شما آموزشهای ویدیویی را تا همیشه خواهید داشت و هر زمان نیاز داشته باشید میتوانید به آنها رجوع کنید، همچنین پیگیری تمرینات بصورت ویدیویی به شکلی است که استاد در صفحات اجتماعی برایتان مطالب را توضیح میدهد که آن مطالب هم برای همیشه شما به آنها دسترسی دارید پس انتخاب متد آموزش آنلاین پیانو یک انتخاب کاملاً منطقی و مناسب برای شما هنرجویان و هنردوستان گرامی خواهد بود.


برچسب ها :

تدریس آنلاین پیانو ، پکیچ آموزش پیانو ، آموزش آنلاین پیانو

آموزش پیانو

آموزش حرفه ای پیانو از مقدماتی تا پیشرفته